Sada školní atletika

Sada Školní atletika

V lednu jsme si v našem kroužku „rozbalili“ dodatečný vánoční dárek. Spolek Atletika bez bariér dětem pořídil zbrusu novou atletickou sadu! Velký, těžký vak plný sportovních pomůcek, pěnových překážek, plastových raketek, trenažér na skok do dálky, frekvenční žebříček a spoustu dalších atletických pomůcek teď mohou děti používat ke své sportovní přípravě každý den. Nové atletické pomůcky umožňují, aby se sportování stalo pestřejším a zábavnějším a podpoří tak motivaci dětí k nácviku běhání, skákání, házení i k přirozenému rozvoji koordinace, rychlosti, síly a vytrvalosti.