Leden - ŠD I.

Leden jsme zahájili povídáním o vánočních svátcích prožitých s našimi nejbližšími. V úvodu měsíce jsme si v Zimní dílně připomněli příchod "Tří králů" a na jejich počest jsme si vyrobili královské koruny. Mrazivý měsíc byl plný tvoření, zábavy a čtění pohádek. Děti se seznamovaly s profesí pošťáka a zkoušely si napsat dopis pro kamaráda. Věnovali jsme se také ochraně přírody, kdy se děti učily správně třídit odpad. Ani tento měsíc nechyběla jedna z nejoblíběnjších činností - práce s keramickou hlínou.

tn_obrazek_12024.jpg

tn_obrazek_12023.jpg