ŠD II. - Leden

Skončily vánoční prázdniny a už je tu leden. Proběhla zimní dílna a v ní povídání a tvoření na téma „Tří králů“. Sníh a sněhuláci byli námětem pro pohádku, básničky, hry i naše obrázky. Zopakovali jsme si zásady bezpečného chování a jak předcházet onemocnění v zimním období. Z keramické hlíny jsme si vytvořili vránu jako zápich a medvídky na zavěšení. Medvídek byl i námětem na další tvoření z papíru. Závěr měsíce patřil pololetnímu vysvědčení a prázdninám.

tn_obrazek_12018.jpg

tn_obrazek_12017.jpg