ŠD II. – Rodina a kamarádi

Je tu květen a s ním čas na častější pobyt venku, a to jak na vycházkách, tak na školním hřišti. V dílničce s tématem Den matek vzniklo krásné přáníčko a také konečná dárková kompletace knoflíků, které jsme vyrobili z keramické hlíny a ozdobili glazurou. Tématem měsíce května byla rodina a kamarádi a toto téma se prolínalo jak při vyprávění, tak i při tvoření a malování. Posledním výrobkem z keramiky v tomto školním roce bylo modelování našich oblíbených zvířecích kamarádů. Svoje smysly jsme si zábavnou formou prověřili v rámci projektového dne.

Text a foto: J. Casková