ŠD II. – Sněhohrátky

Ačkoli naším únorovým tématem byly sněhohrátky, tak venku nebyla po sněhu ani památka. To nás neodradilo a téma sněhu a zimních sportů jsme si i tak užili v rámci naší družinkové Zimní olympiády. Keramická hlína pod našima rukama získala tvar zápichu v podobě sněhuláka, vyrobili jsme i hezká srdíčka. V rámci Valentýnské dílny je doplnilo ještě přáníčko. Závěr měsíce února vyplnil masopust se svými tradicemi, a výroba masek na náš oblíbený karneval, který vykouzlil příjemné odpoledne vyplněné hrami a soutěžemi.