ŠD II. – Těšíme se na prázdniny

Je tu červen a s ním spoustu sluníčka. Oslavili jsme Den dětí. Venkovní aktivity doplnilo i kreslení, tvoření a hry v družince. Nakreslili obrázky do výtvarné soutěže „Naše město, vesnice má podob tisíce. Se zájmem se všichni zapojili do úkolů projektového dne „Co se děje v trávě“. Pověděli jsme si, jak se máme o prázdninách správně chovat a tím předcházet úrazům a ostatním nebezpečným situacím. Závěr června nám zpříjemnilo posezení Na Špici, spojené s písničkami a opékáním špekáčků. Ve vzduchu je cítit nedočkavé očekávání nadcházejících prázdninových dnů.  Ahoj v září!

Text a foto: J. Casková