ŠD III.

Oddělení ŠD III navštěvuje 10 dětí (1 děvče a 9 chlapců). Oddělení se nachází v prvním patře školy, v místnosti speciální třídy III. Celoroční hra se jmenuje „Rok s Krtkem“.  Krtek nás seznámí se svými kamarády a společně si budeme hrát různé hry, soutěžit a tvořit. Čeká nás rok plný překvapení a radostí.

Září - poznáme nové prostředí školy a seznámíme se s Krtkem a jeho kamarády.

Říjen – čeká nás Krtkovo ovocné mlsáníHallowen.

Listopad - vyrobíme si ježečka z přírodnin a upečeme s Krtkem koláčky pro Sv. Martina.

Prosinec Krtek nám bude vyprávět, jak potkal čerta, a společně si vyrobíme čertovský řetěz.

Leden – Krtek nás seznámí se sněhulákem a budeme se společně koulovat.

Únor  - čeká nás karnevalový rej, proto si s Krtkem vyrobíme karnevalové masky.

Březen  -  s Krtkem přivítáme jaro a zavoláme sluníčko.

Duben -  zahrajeme si s Krtkem na kouzelníka a začarujeme si s čarodějnicí.

Květen – projedeme se s Krtkem v autíčku a procvičíme si dopravní značky.

Červen – vyhodnotíme s Krtkem celoroční hru a rozloučíme se nejen se školním rokem.