ŠD V. 2020/2021

Oddělení ŠD V. navštěvují 2 chlapci a čtyři dívky. Družina se nachází v přízemí školy, v místnosti třídy ZŠ I. Celoroční hra se jmenuje „Rok se zvířátky“. Seznámíme se se zvířátky, která žijí na zahradě, v lese, na statku a u vody. Společně budeme relaxovat, hrát různé hry, soutěžit a tvořit. Čeká nás rok plný překvapení a radosti.

Září - poznáme nové prostředí školy a seznámíme se s méďou Kuličkou.

Říjen - čeká nás poznání krtečkovy zahrádky a Hallowen.

Listopad - vyrobíme houby z krepového papíru a zaměříme se na zvířátka z lesní říše.

Prosinec - budeme si vyprávět o Vánocích a společně si upečeme perníčky.

Leden  - v lednu nás čekají zimní hrátky se zvířátky a Tři králové.

Únor  - užijeme si karneval se zvířátky a svátek sv. Valentýna.

Březen  - společně se zvířátky ze statku připravíme na Velikonoce.

Duben -  přivítáme se zvířátky jaro a začarujeme si s čarodějnicí.

Květen - projedeme se se zvířátky v autíčku a procvičíme si dopravní značky.

Červen - vyhodnotíme s kouzelnou rybkou celoroční hru a rozloučíme se nejen se školním rokem.

Během školního roku nás čeká mnoho nového a zajímavého. Budou se konat sportovní soutěže, tvořivé dílny, projekty ve ŠD, karnevalová diskotéka, každý měsíc budeme procvičovat jazýček v kolektivní logopedické péči, budeme vyrábět dárečky z papíru nebo přírodnin a budeme se procházet v okolí školy.

Celý vnitřní řád ŠD si rodiče i ostatní zákonní zástupci mohou přečíst ve školní družině a je také vyvěšen v přízemí školy.