ŠD V. – duhový červen

Oslava Dne dětí zahájila červen i v naší družince. Na děti čekaly soutěže a drobné odměny. Celý měsíc se nesl v barvách duhy. Naučili jsme se říkanky o barvách, zpívali písničku „My jsme školka barevná“ a také cvičili se stuhou. Pozorně si vyslechly pohádku „ O duze“, kterou si děti nakreslily a některé vytvořily z papíru. Nechyběla ani účast a plnění úkolů v rámci projektového dne „ Co se děje v trávě“. Rozloučení se školní družinou pro tento školní rok proběhlo v parku „na Špici“, kde jsme si společně zazpívali a opekli špekáčky.

Text a foto: Bc. J. Čapková