ŠD V. – třída ZŠ IV., přípravná třída LISTOPAD

Hurá … a je tu listopad. Děti v družině vybarvovaly voskovkami houby a ježky, dále vyráběly z papíru podzimní stromy, na které domalovaly veverky. V bramborovém týdnu tiskaly barevné obrázky bramborovými tiskátky. Dětem se výrobky velice povedly. Nakonec jsme si s dětmi v kroužku povídali o sv. Martinovi, který k nám přijel na bílém koni. Sníh nám bohužel nepřivezl. Snad to vynahradí blížící se prosinec. Listopad byl měsíc plný listí a podzimních barev.

© 2021, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena