Zelený duben

Měsíc duben byl v rámci celoroční hry ve znamení zelené barvy. Naučili jsme se básničku „Žába skáče na blátě“ a písničku „Travička zelená.“ Aprílové počasí před Velikonocemi jsme využili k připomenutí tradic těchto svátků, ale i vyfukování a barvení kraslic, vystřihování kuřátek a zajíčků. Nejvíce se nám líbilo lepit beránky. Dubnový program v družině nám různými soutěžemi a aktivitami zpestřily projektové dny „Velikonoční hraní“ a „Den Země“. Na závěr měsíce nás čekal „čarodějnický rej“, na který jsme si vyrobili masky.

Text a foto: Bc. J. Čapková