Sedmičkový říjen ZŠ VII

A hnedle je tu říjen! Pro nás sedmičkový. Proč sedmičkový? No to je přeci šťastné číslo! Sedm dětí ze ZŠ VII. = sedm aktivit v říjnu…1.aktivita - Atletické dopoledne Bez Bariér, mrkněte i na webovky Bez Bariér, je tam video z našeho čtyřboje v atletice…a moc prima! 2.aktivita - Sv. František jako ochránce zvířat nás moc i s pejsky pí.uč. Bláhovcové potěšil! Dobří lidé jsou s námi stále. 3. - Týden plný ovoce a vitamínů, mňam! Štrůdlíčkové nohavice s oříšky se nám moc povedly! 4.aktivita byla mnohonásobná – Adaptační hry pro všechny v přírodě pod rozhlednou Bárou ve Slatiňanech. Děkujeme pracovnicím ped.psych.poradny z Ústí nad Orlicí. 5.aktivita v Krajské knihovně v Pardubicích na téma: Co dělat při podzimní plískanici…6.aktivita Oslava 100.výročí ČR…ta byla nejkrásnější a plná emocí! A na závěr do Sedmičky - Halloween!

ZŠ VII a PaedDr. Edita Novotná