Setkání se zvířátky

Dne 27. 5. 2021 byl ve školní družině realizován projektový den se zvířátky. Pozvání přijala paní, která vlastní farmičku se zvířaty. Jedná se převážně o zachráněná zvířata. Společně se svým pomocníkem dětem představila několik druhů zvířat, mezi kterými byl např. papoušek, želva nebo agama. Děti si zvířátka prohlédly, pohladily a také si zkusily nakrmit agamu. Setkání se zvířátky se jim moc líbilo. Projektový den byl doplněn zajímavými úkoly, tančením na známou písničku, besedou o zvířátkách  a tvořením,  při kterém si děti za pomoci asistentek a vychovatelek vyrobily látkového hada, kterého si pak odnášely domů. Projektový den byl zakončen předáním diplomů za účast a nechyběla ani sladká odměna.