Školní družina V.

Na začátku školního roku 2021/2022 jsme se opět sešli ve škole a školní družině. Poznali jsme nové kamarády a seznámili jsme se s prostorami školy. Představili jsme si celoroční hru, která nese název „Barvy kolem nás“. Užíváme si posledních slunečných dnů na školním hřišti, kde si hrajeme na pískovišti, skáčeme na trampolíně a malujeme křídami. V družince jsme vyrobili spoustu výrobků s podzimní tématikou a svátek sv. Václava jsme oslavili krásnou omalovánkou. Září se neslo v duchu pohybových her, kreslení, stavění z kostek a lega, vyrábění z modelíny a čtení pohádek.