Školní družinky v květnu

Po skončení nouzového stavu, jenž byl ukončen k 17. 5. 2020, vláda upravila scénář uvolňování a naše přípravná třída je od 25. května opět otevřena. Děti se dopoledne učí a odpoledne trávíme volný čas spolu. Povídali jsme si, co dělali doma s maminkami, také o tom co je koronavirus a jak se chránit. Víme, že musíme nosit roušku/ve třídě ne/, mýt si ruce a používat dezinfekci. Ve třídě jsme hráli hru se židlemi, schovávali hračky, naučili se pohybovou hru o kytičce a postavili si bunkr pod stolem. Přebytečnou energii si vybíjíme na školním hřišti. Děti jezdily na koloběžkách, soutěžily s míčem, hrály si s kuželkami. Také malovaly na tabuli křídami, skákaly panáka a vytvářely bábovky z písku. I přes omezené podmínky  jsme si čas odpoledne náramně užili.