Směřujeme k ostrovu sportu

Lednový měsíc byl v naší družince velmi pestrý se spoustou aktivit. Děti sdělovaly své dojmy po prožitých vánočních prázdninách a na svátek Tří králů vyrobily krásné koruny zdobené korálky. Povídali jsme si také o zimě a vše co k ní patří. Z papíru a barev vznikly moc hezké zimní rukavice a kresba sněhuláčka nám procvičila prstíky. Hry Mikádo a ,,Včelka“,( kterou jsme využili i během projektových dní) nás bavily nejvíc. Nechybělo ani povídání o zimních sportech a tvoření, který zimní sport je u dětí nejoblíbenější.