Sportovní čtyřboj

Dne 30. 11. 2017 se naši žáci zúčastnili sportovního čtyřboje na Základní škole praktické a speciální mateřské škole Artura Krause. Vybraní žáci 1. stupně měli možnost poměřit své síly ve čtyřech disciplínách – člunkový běh, trojskok z místa, hod medicinbalem a šplh. Za naši školu soutěžili Simona Seifertová, Sabina Studýnková, Pavel Kubizňák a Natálie Fontošová. V každé disciplíně jsme získali zlatou medaili. Dále mnoho stříbrných a několik bronzových medailí. Děkuji všem sportovcům za fantastickou reprezentaci školy.

Text a foto:    Mgr. Jan Metelka