Tak už je tu zase leden, ten, co vládne sněhem, ledem…

Naštěstí ve třídě PRŠ I. je docela teplo a pokud by nebylo, umíme se zahřát . Vymysleli jsme si hezkou přestávkovou aktivitu, kdy „Zdoláváme Sněžku“  Pravidelně vycházíme schody v budově, kde máme třídu a součet všech výstupů (1 výstup je 4 metry) nám musí dát nadmořskou výšku Sněžky – 1603 m. Procvičujeme tak matematiku a utužujeme současně své zdraví. Pokud cca 401 výstupů uděláme dřív než vedlejší třída, tak bude naše radost z akce ještě větší . V lednu jsme ještě zvládli nácvik šití na stroji a přišívání knoflíku, udělat si společnou fotku s naším novým spolužákem Jakubem, zkušebně si zvolit prezidenta, uskutečnit projektový den metodika prevence „Šikana jinak“ a zdárně ukončit 1. pololetí.

Mgr. Michaela Spurná