Těšíme se do nové cvičné kuchyně

V měsíci říjnu jsme si připravili pomazánky, chleby ve vajíčku, lívance a palačinky. Při přípravě palačinek jsme si ukázali různé způsoby servírování a možnosti jejich zdobení.  Měsíc říjen ukončil naše vaření v provizorních podmínkách a od listopadu začínáme vařit v nové cvičné kuchyňce, do které se všichni moc těšíme. Kuchyňka je vybavená moderními spotřebiči jako je konvektomat, multifunkční robot, myčka atd. V přiložené fotodokumentaci se můžete podívat, jak se rekonstrukce povedla.

Mgr. et. Mgr. Ilona Středová