Únor

„Únor bílý pole sílí“

Letošní únor byl opravdu bílý a my si mohli dosyta užít sněhové nadílky. Únor je ale také měsícem lásky a karnevalových her. Na začátku měsíce děti v družině lepily z barevného papíru valentýnská přáníčka a srdíčka pro maminky. Z krásných výrobků měly velikou radost. Po jarních prázdninách jsme slavili masopust a užili si karneval i maškarní diskotéku. Pak roztál i sníh a děti vyrazily na koloběžky. Byl to zkrátka měsíc plný tvoření, pohybu, barevných balonků a karnevalových masek.

© 2021, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena