Únor se společenskou sýkorkou v ŠD II.

Únor sníh nepřinesl, ale i tak byl plný zábavy a poučení. Valentýnské tvoření plné vůně a zdobení perníku jsme si užili v cukrárně Janoš. Na zahrádkách podél cesty se objevili první poslové jara – sněženky. Ve Valentýnské dílně pro naše blízké vznikla krásná přáníčka a zápich ve tvaru srdíčka.  Připomněli jsme si masopustní tradice, nakreslili masopustní koláče a připravili masky na karneval. V únoru nás čekalo i poznávání ovoce a zeleniny nejen podle obrázků, ale i chuti, vůně a hmatu. Karneval plný her, soutěží i tance byl pro všechny příjemným zpestřením.