Únor v naší družince

Únor jsme si v družince zpříjemnili oslavou svátku sv. Valentýna a pro blízké jsme vyrobili srdíčka, přáníčka a medailonky z těsta s obtisky našich prstů.

V tomto měsíci jsme měli v naší družince také karneval, na který jsme si společně i vyrobili masky. Převlékli jsme se za princezny, indiány, a pohádkové bytosti. Tančili jsme, zpívali a bavili se u spousty her. Nechyběla ani sladká odměna a diplomy. Venku už začíná být krásné počasí, sluníčko svítí a my jsme všichni natěšeni na příchod jara.