Únor v naší družince ŠD VI.

V měsíci únoru jsme i přes nepříznivé větrné počasí trávili s dětmi dostatek času venku. Věnovali jsme se pohybovým aktivitám, kde nás inspirovala zimní olympiádě, která začala začátkem února. Nemohli jsme také zapomenout na svátek svatého Valentýna. Navštívili jsme cukrárnu, kde si děti nazdobily perníčky pro své blízké. V závěru měsíce proběhl v tělocvičně družinový karneval. Pro děti byly připraveny soutěže, diskotéka a závěrečná přehlídka karnevalových kostýmů.

Brázdová Monika, ŠD VI.