Únor v naší třídě

V únoru jsme pilně pracovali, společně i samostatně, využívali nejrůznější pomůcky a též přivítali nového spolužáka Martina. Užili jsme si mnoho legrace na Masopustním sportování, kde jsme soutěžili a tancovali. Na sv. Valentýna jsme vyráběli srdíčka. Na návštěvu k nám přišla králičí slečnu Lili a dozvěděli jsme se hodně zajímavostí. Už víme, jak se starat o domácího mazlíčka, co má a co nemá ráda. Také jsme se rozloučili s naší kamarádkou Romankou.

Mgr. Andrea Hovorková

tn_obrazek_19034.jpg