Únor v ŠD III.

Procházky a venkovní hry patřily k našim nejoblíbenějším činnostem. Na dětském hřišti jsme aktivně odpočívali po školní práci, proběhli se, zahráli si na prolézačkách. V tvořivých dílnách jsme vyráběli valentýnská srdíčka a karnevalové masky. Jedno odpoledne jsme si užili v tělocvičně, kde jsme si zasoutěžili a zatančili v rytmu karnevalu. Dočetli jsme knížku Z deníku kocoura Modroočka, jejíž četbou jsme podpořili charitu Lépe slyšet, lépe žít. Splnili jsme další díl celoroční hry, seznámili jsme se s časopisem Pastelka.

Iveta Potůčková

tn_obrazek_14307.jpeg