Únor v ZŠ VI. (6., 7., 8., 9.)

I když je únor nejkratším měsícem v roce, u nás ve třídě jsme šli z činnosti do činnosti. Dívky vyráběly model města nebo loutky, které oblékly do šatů dle vlastních návrhů. Svou fantazii jsme nechali promlouvat při „výtvarce“, kdy jsme se věnovali Op-artu. Během tělesné výchovy jsme si vyzkoušeli nové pomůcky. Stali se z nás i porotci a rozhodli jsme o nejhezčí masce dětí z přípravné třídy. V rámci VkZ jsme absolvovali program „Prevence bezpečného pohybu na sociálních sítích“. A zúčastnili jsme se rovněž PD „Mediální výchova“, kdy jsme se zaměřili především na typy médií a reklamu A pak už nás čekal poslední den měsíce a jarní prázdniny.

Mgr. Andrea Suchá