Únor v ZŠ VII

Začalo nové pololetí a my rozhodně nezahálíme. Kromě intenzivního učení, při kterém nám pomáhají i výukové programy na PC, se věnujeme i dalším aktivitám. Nejsme sice přívrženci svátku sv. Valentýn, ale karnevaly a masopust jsou tradicí, kterou jsme promítli i do výuky. Vyráběli jsme karnevalové masky a zkusili si zrcadlovou kresbu na motivu klauna. A také jsme po delší době pracovali s keramickou hlínou. Na hotový výsledek si však budeme muset my i vy ještě nějakou dobu počkat. 21. 2. Proběhl PD k průřezovému tématu – Mediální výchova. My se v něm zaměřili na reklamu, její význam a vliv na spotřebitele. A dvě forma reklamy – Tv spot a reklamní akci jsme si také zinscenovali. A jestli také někdy relaxujeme? Ovšem, že ano. A proč ne třeba u „Člověče, nezlob se“?

Mgr. Andrea Suchá