Únor v ZŠ VII - Náš výlet

V únoru si naše třída udělala malý výlet. Navštívili jsme centrum města. Prohlédli jsme si Pernštýnské náměstí a Zelenou bránu. Víte jak je vysoká? Měří téměř 60 metrů. Zjistil nám to Adam. Na Náměstí Republiky jsme si vyzkoušeli, jak funguje městský informační systém. Vojta a Adam si prohlédli kostel sv. Bartoloměje. Nakonec jsme navštívili výstavu na pardubickém zámku – „Proměny Pardubic“. Viděli jsme tam staré fotografie a mapy města. Adamovi se nejvíce líbili pávi na nádvoří. Potom už jsme se museli vydat na zpáteční cestu. Sluníčko nám svítilo a bylo nám fajn.

Bc.Pavla Bišková a žáci třídy ZŠ VII