Únor

V únoru jsme si sice ještě užívali radovánky na sněhu, ale už jsme se také stihli vypravit na delší předjarní vycházku. O jarních prázdninách jsme si odpočinuli a jen co jsme si převyprávěli své zážitky, tak jsme se opět pustili do pilné práce. Hodně nás tentokrát bavily hlavně výtvarné činnosti. Pro své nejbližší jsme vyrobili valentýnská srdíčka, rozesmáté obličeje jsme ozdobili vlněnými vlásky a krásnými sluníčky jsme se už snažili přivolat jaro. Tak snad se nám to povedlo!

Mgr. Martina Tomková

tn_obrazek_12098.jpg