Únor ve třídě ZŠ I.

Únor je období masopustů a karnevalů, a ani my jsme nezaháleli. Celé dopoledne jsme si užívali soutěží a her v maskách a kostýmech. Navíc jsme se spojili s pátou třídou, abychom utužili přátelské vztahy. V rámci výuky jsme navštívil knihovnu, kde nás čekalo seznámení s poezií. V pracovním vyučování jsme si připravili smažák a hranolky a náramně si pochutnali. Bohužel jsme se tento měsíc rozloučili s Pavlíkem, který se musel odstěhovat. Nechyběla tak rozlučka s rychlými špunty.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana