Únor ve třídě ZŠ III

Únor byl velmi krátkým měsícem, měli jsme jarní prázdniny. I přes to jsme dokončili náš projekt o Boženě Němcové. Jeho součástí bylo i odeslání dvou portrétů, které vytvořily naše spolužačky, do výtvarné soutěže. Zúčastnili jsme se besedy zaměřené na zdravou výživu a dozvěděli se mnoho užitečného. Ačkoliv jsme se pilně učili, stihli jsme ještě na konci měsíce projektový den na téma mediální výchova. Řekli jsme si obecné informace a potom jsme se věnovali jedné ze součástí mediální činnosti - reklamě. Sami jsme si zkusili vymyslet reklamní kampaň na pití pitné vody z kohoutku a vymyslet i lákavý obal na zdravou fit tyčinku.

Mgr. Světlana Pavelková