ÚNOR

Únor ve třídě ZŠ IV.

Únor v naší třídě byl velmi pestrý. Žáci vytvářeli obrázky do výtvarné soutěže „Příroda kolem nás“, někdo nakreslil vodní svět, někdo jabloňový sad nebo třeba mraveniště. Jelikož se v únoru slaví Valentýn, vytvářeli jsme valentýnská přáníčka pro rodiče a v duchu jsme se těšili na jarní prázdniny.

Po jarních prázdninách jsme si výuku zpestřili karnevalem. Žáci se převlékli za krásné masky. Ve třídě jsme tak měli piráta, břišní tanečnici i duhu. Celý den jsme byli on-line spojeni s třídou paní učitelky Jany Kadavé a zahráli jsme si pár soutěží. Svačinku jsme si tento den zpříjemnili koktejlem a sladkým popcornem.

Mgr. Hutlová Anna