Únorová družinka ŠD I.

Únor je nejkratší měsíc v roce a my ještě k tomu měli pololetní prázdniny a koncem měsíce jarní prázdniny. Přesto jsme stihli tvořit, přemýšlet, hrát si i pomáhat. Byl to měsíc zimní olympiády. Zjišťovali jsme důležité informace o ZOH a vyzkoušeli si některé disciplíny netradičně v ŠD. Ve školní družině jsme si připomněli i sv. Valentýna, děti vyrobily pro své blízké přáníčka. Únor byl také ve znamení masopustu. Masopust je období před začátkem postní doby. Děti si užily tancování, soutěže s balónky, prolézání pod lanem a spousty jiných zábavných soutěží. Všechny nás to moc bavilo.

Brázdová Monika,ŠD I.

tn_obrazek_14313.png