Únorové aktivity v ZŠS II.

V únoru jsme se převážně věnovali aktivitám, při kterých jsme nacvičovali dovednosti důležité pro náš každodenní život. Trénovali jsme počítání s penězi. V informatice jsme se učili ovládat počítač. V přírodopise jsme se zaměřili na naše tělo a jeho orgány, dozvěděli jsme se, jakou mají v těle funkci, a jak se o ně dobře starat. Zopakovali jsme si zásady první pomoci, řekli jsme si, jak přivolat potřebnou pomoc a také, co má obsahovat lékárnička. Též jsme v tomto měsíci oslavili svátek Valentýna a připomněli jsme si i masopustní a karnevalové tradice a zvyky.

Mgr. Ivana Křivková