Únorové „Sněhohrátky“ v ŠD II.

Únor sníh nepřinesl, ale i tak byl plný zábavy a poučení. Valentýnské tvoření plné vůně a zdobení perníku jsme si užili v cukrárně Janoš. Na zahrádkách podél cesty se objevili první poslové jara – sněženky. Připomněli jsme si masopustní tradice a připravili masky na karneval. V únoru nás čekalo i poznávání ovoce a zeleniny, pohybová hra To to zebe, poznávání ročních období a částí lidského těla. Téměř jarní počasí nás lákalo ven do přírody. Karneval plný her, soutěží i tance na konci měsíce byl pro všechny příjemným zpestřením.

Text a foto: J. Casková