Úspěch ve výtvarné soutěži ''Šťastné stáří očima dětí''

Začátkem školního roku jsme zaznamenali úspěch v 8. ročníku výtvarné soutěže s názvem ŠŤASTNÉ STÁŘÍ OČIMA DĚTÍ. Naše žákyně ze třídy ZŠ VIII. Elena Rafaelová se umístila na krásném čtvrtém místě. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen vítězům se konalo v úterý 3. října 2017 v prostorách bývalého klášterního refektáře Opatství Emauzy v Praze za přítomnosti poroty složené ze zástupců Asociace poskytovatelů sociálních služeb, Ministerstva práce a sociálních věcí, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Svazu měst a obcí ČR a firmy Hartman. Programem nás prováděl moderátor Aleš Cibulka a o kulturní vystoupení se postaralo saxofonové kvarteto žáků Lidové školy umění v Praze. Elence k úspěchu srdečně blahopřejeme a děkujeme jí za reprezentaci školy.

Vypracovala Mgr. Věra Krňávková