V měsíci říjnu

Říjen byl pro nás veselý a pestrý. Závodili jsme v tělocvičně ve Velké pardubické, osedlali jsme koně a vyhráli jsme všichni. Odměna byla sladká. V „Ovocném týdnu“ jsme si vyzdobili družinku papírovými jablíčky a hruškami. V kuchyňce jsme upekli štrúdl a pak jsme si nachystali odpolední občerstvení-ovocné talíře. V Podzimní dílně jsme vyrobili ze špalku veselého holčičího Podzimníčka. Na vycházce jsme pozorovali podzimní přírodu a sbírali jsme popadané listí, šišky a větvičky. Na konci měsíce jsme si vyzdobili družinku dýňovými strašidýlky a oslavili Halloween.