Vánoční čajování s medem

I letos jsme v předvánočním čase na naší škole ochutnávali různé druhy čajů, a to: ovocné, bylinné, zelené, sáčkové i sypané. Kromě ochutnávky jsme měli možnost navštívit i výstavku čajů a dozvědět se o tomto nápoji spoustu zajímavostí. Čaj je totiž lékem pro naše zdraví zrovna tak, jako i  med, kterým jsme si svůj nápoj mohli osladit. Čaji se říká "nápoj s duší"- jeho vůně v nás probouzí všechny smysly a přispívá k příjemné náladě. A tak vám nad šálkem dobrého čaje přejeme: V novém roce hodně zdraví a pohody.