Vánoční čajování v ZŠ VII. (7., 9.)

V týdnu od 19. do 23. 12. proběhlo v rámci Výchovy ke zdraví na naší škole tzv. „Vánoční čajování“., které si každá třída pojala podle svého. My jsme si vůni a lahodnou chuť čaje vychutnávali ve sváteční náladě za zvuků koled, světla vánočního stromečku a radosti z drobných dárků. Chvíle nad šálky čaje jsme totiž spojili s „třídní besídkou“, během níž jsme si povídali o tom, jaké zvyky dodržujeme o svátcích v našich rodinách, na co se těšíme, co bychom si přáli pod stromečkem a jak slavíme konec starého roku a příchod roku nového. Rozbalili jsme si dárečky, které jsme pro sebe navzájem připravili a pochutnávali si na cukroví. Nakonec jsme si popřáli krásné Vánoce a šťastný nový rok. A totéž přejeme i vám všem!

Mgr. Andrea Suchá