Vánoční čas v naší družince

Krásnou vánoční pohodu jsme si připravili i v naší školní družince. Poslouchali jsme vánoční koledy, rozkrajovali jablíčka, vyráběli ozdoby na stromeček a přáníčka pro naše blízké. V rámci „Čajování“ si děti na besídce ochutnaly vánoční cukroví, vypily šálek čaje a povídaly o vánočních tradicích ve svých rodinách. Každý dostal svícen v podobě kapříka, který si děti spolu s jinými dárky vyrobily na keramice. I když je letos  adventní období v Pardubicích jiné, byli jsme se s družinkou podívat na Pernštýnské náměstí na vánoční strom a výzdobu.

A teď už se čeká jen na Ježíška…

Přejeme Vám krásné a klidné Vánoce a hodně zdraví v Novém roce.