Vánoční čas ve školní družince

Celý prosinec jsme se s dětmi v družince věnovali přípravám na Vánoce. Aby se nám čekání na tyto svátky zpříjemnilo, vyráběli jsme vánoční přáníčka, dárečky pro své blízké a poslouchali vánoční koledy. Atmosféru vánoc jsme byli načerpat na Pernštýnském náměstí v Pardubicích, kde byl o prvním adventním víkendu rozsvícen vánoční strom. Zhlédli jsme ukázku práce kováře, která děti velmi zaujala. I ve družince jsme si udělali Štědrý den, vyrobili si z tatranek kuličky s kokosem a uvařili voňavý čaj.