Vánoční dílničky ve školních družinách

„Advent máme,

svíce plane –

jedna, dvě, tři –

a když v chvojí

ta čtvrtá se rozhoří,

Vánoce jsou za dveřmi.“

Advent je období plné očekávání. Toto období jsme si v Naší škole zpestřili spoustou akcí s vánoční tématikou, kde na účastníky dýchla vánoční atmosféra. Jednou z nich byl den otevřených dveří, v rámci kterého proběhly tradiční vánoční dílničky, do kterých se zapojila i jednotlivá oddělení školní družiny.

Při jednotlivých dílnách si děti se svými rodiči mohly vyrobit keramické zápichy, vánoční přáníčka a ozdoby ze slaného a škrobového těsta.

Svou návštěvu si všichni návštěvníci zpříjemnili návštěvou kavárničky, kde na ně čekalo vánoční pohoštění, které připravili žáci naší školy.