Veselé barvy podzimu v ŠD II.

Začátkem října jsme si vyzkoušeli překážky na družinkové „Velké pardubické“.  Pokračovali i výpravy do podzimní přírody a sběr kaštanů. V rámci projektu „Čtení pomáhá“ čteme knížku O Pejskovi a kočičce. Náš program doplňovali oblíbené deskové hry, tvoření a kresba podzimního okna nebo kaštanu. V rámci „Jablíčkového týdne“ došlo i na pečení sladké dobroty. Podnikli jsme i přípravy na oslavu Halloweenu. V rámci dílničky se všichni zapojili do dlabání a zdobení dýně a vyrobili si i jednu z papírového talíře.