Veselé strašení s dráčkem

Kromě veselého strašení, kdy jsme se s dětmi učili  také básničku ,,Jak spí netopýr“, nás v družince během listopadu čekala spousta aktivit. Nejen, že jsme si hráli, též jsme i vyráběli, například dráčka, kterého si třeba Honzík doplnil nafukovacím balónkem. V bramborovém týdnu jsme si předvedli, jak vyrobit razítka z brambor a ve výsledku se těšili z hezkého obrázku. Největší zábavu nám přinesl větrník, který se nám po výrobě povedlo fouknutím pořádně roztočit. Přivítali jsme advent a nyní už se těšíme na Mikulášskou nadílku a Vánoce!

tn_obrazek_13625.jpeg