Vítáme jaro v ZŠS VI

Těšili jsme se na jaro a ono konečně přišlo. Hned a s chutí jsme začali měnit zimní výzdobu za jarní. K jaru ale patří i práce na zahradě a tak jsme na té naší školní také přiložili ruce k dílu. A abychom si mohli „uklidit“ i v sobě, k tomu nám pomohla paní učitelka Pavla Bišková, když nám v rámci projektu „Pyramidáček a Výživový talíř“ ukázala, jak správně jíst a čemu se vyhnout. V březnu se slaví Den učitelů a tak jsme ho oslavili všichni. A jak jinak, než dobrůtkami při návštěvě cukrárny. Mňam! A teď hurá do dalšího měsíce. V něm nás totiž čekají Velikonoce!!!

Mgr. Andrea Suchá