Výlet do Bubeníkových sadů ŠD II

Únorový výlet naši družinku zavedl do Bubeníkových sadů. Cílem mělo být sledování změn v zimní přírodě. Naše pozorování tomu ale nenasvědčovala. Veverky vesele dováděly ve větvích a obdivovali jsme i krásu rozkvétajících čemeřic, které signalizují brzký příchod jara. Z mostu přes Chrudimku jsme pozorovali kachny, labutě i všudypřítomné nutrie. Příjemným překvapením bylo i setkání s labutěmi na pernštejnském vodním kanále Halda. Na závěr jsme ještě na stromech u vstupu do naší školy umístili dvě krmítka na lojové koule pro ptáčky, která jsme vyrobili z keramiky.