Výstava SŠ a OU na Úřadu práce Pardubice

profesním životě vykonávat takové povolání, které jsme si vysnili, a které nás bude nejen živit, ale také těšit. A proto se žáci a studenti naší školy pravidelně účastní nejrůznějších akcí, výstav a exkurzí. Jednou z nich je i Školská výstava odborných učilišť a praktických škol východočeského regionu, která proběhla 2. 12. ve vstupní hale Úřadu práce Pardubice. Výstavu navštívili nejen vycházející žáci druhého stupně základní školy, ale i všechny tři třídy praktické školy dvouleté. Žáci si odnesli spoustu poznatků a informací a někteří i rozhodnutí o výběru školy, na kterou se budou dále hlásit.

Mgr. Andrea Suchá