Výtvarná soutěž Cesta do budoucnosti

Žáci druhého stupně základní školy praktické se v březnu zúčastnili výtvarné soutěže nazvané Cesta do budoucnosti: nejlepší pracovní život pro každého. Zamýšleli jsme se nad možnou podobou budoucí práce. Vymýšleli jsme, jak by mohla vypadat práce za 50 i více let, co by práci v blízké i vzdálené budoucnosti mohlo ulehčit nebo zjednodušit a jak by se mohli lidé při práci chránit před existujícími riziky a nebezpečími. Svoje nápady jsme pak výtvarně zpracovali. Do soutěže jsme zaslali 3 obrázky žákyň Antonie Dubské, Denisy Čonkové a Sarah Horváthové. Bohužel jsme nemohli poslat i ostatní zdařilé obrázky, protože počet prací za školu byl limitovaný. Zbylé obrázky si vystavíme v budově školy.

Vypracovala Mgr. Věra Krňávková

Fotka 1