XXIX. ročník MČR v plavání - Liberec

Ve dnech 29. - 30. 3. 2019 se oddílová závodnice SK Integry Pardubice zúčastnila MČR v plavání. V disciplínách 50 m prsa (kategorie žákyně) získala zlatou medaili, 100 m prsa (kategorie juniorky open) dosáhla na stříbrnou příčku, 100 m volný způsob (kategorie ženy open) vytěžila stříbrnou pozici, 50 m volný způsob (kategorie ženy) získala stříbrnou medaili a „bramborové“ 4. místo z 50 m znak (kategorie juniorky). Děkuji závodnici za skvělou reprezentaci oddílu a přeji mnoho dalších úspěchů v plavání.

Mgr. Jan Metelka

XXIX. ročník MČR v plavání -Liberec