Žabičky v březnu

Měsíc březen byl  pro děti z přípravné třídy základní školy ve znamení distanční výuky. Všichni dostávali úkoly od paní učitelky v emailech, chodili si pro další úkoly do školy a také se zapojili každé úterý, středu a ve čtvrtek od 16.00 do 17.00 hodin do výuky v Teamsech. Jeden chlapec chodil do MŠ Brožíkova v Pardubicích, kde pracoval s ostatními dětmi. Spolupráce s rodiči proběhla v pořádku a níže si můžete přečíst, jak byli s distanční výukou spokojeni. Poděkování od rodičů zahřálo u srdce:

 1.Dobrý den, chtěla bych poděkovat za distanční výuku, jsem velmi spokojená. Deniska je nadšená a těší se na každou hodinu i úkoly.

2.P. učitelko Zdeni, děkujeme za aktivní zájem tvůj i kolegyň a zasílání podkladů pro práci s Mathiasem. Maty rád stříhá, slepuje, vybarvuje i píše a počítá. Rád vás viděl při komunikaci v Teamsech a už se těší na úterý  )Buďte zdraví !Za Matyho i kolektiv tet vás zdraví teta.
3. Dobrý den, paní učitelko.Za naší rodinu musím poděkovat. Pracovních podkladů máme dostatečné množství, můžeme si vybrat, které jsou pro Majdičku vhodné. Telefonický kontakt máme s Vámi i paní asistentkou dostatečný a pravidelný. Informace máme vždy včas. Máme možnost se spojit i online, což je také fajn. Moc děkujeme za pomoc a těšíme se ve škole. Snad to bude brzy.
4. Děkuji za zasílání úkolů pro distanční výuku. Tomáškovi se moc líbí hledání rozdílů, stínu i počítání. Už jsme vytvořili kočku, psa i jarní kytičky i zahráli pexeso. Těšíme se na zítřejší schůzku.    
Mgr. Zdeňka Kolmanová                                                                  

tn_obrazek_12339.jpg

tn_obrazek_12338.jpg

tn_obrazek_12337.jpg

tn_obrazek_12336.jpg© 2024, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑